2011

Jak se vám líbilo představení Co je štěstí…

cmh-plakat-co-je-stesti-01Predstaveni se vsem moc povedlo. Gratuluju!!! A dekuju vsem, kteri prisli mlady protagonisty podporit!!!

Jan Kříž

"Chci Vám a kolegům popřát hezký a úspěšný den s našimi DROBEČKY.
Letos je vidět, že už vědí, co je čeká a tak jsou více nervózní, obavy aby nezklamali a ty zlé sny, ani nemluvím.
Také Vám za to všechno, co našim dětem dáváte, chci poděkovat, i nápad dát výtěžek pro dětské domovy je k jejich formování osobnosti dobrý. Náš syn je na to zvyklý, několikrát do roka ze svého kapesného musí dát na charitu…"

T. P.

"Vážený pane Richtere,
díky za milý večer, bylo nám s Vámi příjemně, celý soubor odvedl dobrou a poctivou práci.
Děkujeme za Vaši práci s dětmi, finanční podporu a solidaritu s naší činností.
Finance nás potěšily a pomohou…"
Ještě jednou velké díky všem, přejeme Vám zasloužené slunné a příjemné léto!
S přátelským pozdravem,

Zuzana Baudyšová

"Vážený pane Richtere,
i já Vám moc děkuji za všechno. Představení a celková atmosféra byla úžasná. Moc se nám to líbilo. Poděkování patří i vašim kolegům."

E. H.

"Předem přijměte velkou "poklonu" za divadelní−muzikálový kousek, kterým jste nás diváky včera večer obšťastnili, byl to opět nezapomenutelný zážitek a to nejen díky vám všem z realizačního teamu, ale hlavně díky skvělým a talentovaným dětem, které v muzikálu účinkovaly!!!
Vám pane Richtere, chci poděkovat za celoroční snahu a trpělivost, se kterou přistupujete k našim dětem, odvedli jste společně kus práce a obětovali jste hodně svého času, který jste jistě mohli věnovat i finančně zajímavějším věcem, proto Vám, Šárce a Karlovi patří naše upřímné DÍKY!
P.S. Těšíme se na další představení v červnu 2012"

V. D.